KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14413024
nr 1441 3024
Leif Nilsson
(1938-2002), Sverige
Oljemålning, Signerad, landskap. Olja på pannå, 24x38cm, yttermått inklusive ram: 33x48cm
Utrop:
300 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:25:35
Leif Nilsson
Läs mer om Leif Nilsson